بیشتر درمورد ما بخوانید

مجموعه قهوه گستر اعتماد در سال 1391 با افتتاح اولین فروشگاه در شمال فارس، با برند فروشگاهی”قهوه بن”فعالیت خود را آغاز نمود، و در ادامه با افزایش تعداد فروشگاه های خود در استان های فارس و کرمان،در راستای رشدِ مجموعه در سال 96،اقدام به راه اندازی مجموعه رٌستری(برشته کاری) به صورت کارگاهی کرد و با توجه به نیاز بازارِخود اقدام به فرآوری قهوه و تولید پودر های بر پایه قهوه و مشتقات قهوه نمود.
همزمان در راستای خدمات رسانی به بازار و مشتری یان خود،خدماتی همچون:تعمیر و نگه داری تجهیزات کافه ،آموزش و پشتیبانی در زمینه راه اندازی کافه و کافه فروشگاه می باشد.
این مجموعه با تاسیس شرکت “قهوه گستر اعتماد” از سال 99 به صورت رسمی اقدام به احداث و راه اندازی کارخانه ی تولید وفرآورده ی قهوه و مشتقات قهوه خود نمود و پس از کسب مجوز های لازم با برند و نام تجاری (Amore del café) در حال فعالیت می باشد.
این مجموعه با رسالت تولید محصولی با کیفیت و قابل رقابت با برند های خارجی از طریق به کار گیری دستگاه های خارجی ، نیرو های آموزش دیده و با سابقه در زمینه قهوه و تهیه ی مواد اولیه ی درجه یک بازار،در نظر دارد خدماتی در خور و شایسته به بازار عرضه نماید. در حال حاضر محصولات تولیدی این مجموعه به شرح زیر می باشد:
1-دانه قهوه سائیده نشده (عربیکا و ربوستا) 2-دانه قهوه سائیده نشده (ترک،اسپرسو و فرانسه) 3-قهوه های فوری: (کافی میکس، هات چاکلت، کاپوچینو، ماسالا و چای کرک)

معرفی خدمات ما

گالری تصاویر

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری